Ztig Telemanagement AB

Datorservice

Företagskontakt

Stig Mikael Kerttu
CEO

    Kontaktinformation

    Ztig Telemanagement AB
    Odengatan 14, Stockholm, SW26, 11424
    Stockholm
    Få Vägbeskrivning
    Öppettider ej tillgängliga
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Stig Mikael Kerttu är huvudsaklig kontakt för Ztig Telemanagement AB.

    Anställda
    0-4

    Industri: Datorer och elektronik » Datorservice

    Engagerad i:
    • Datorservice
    ISIC-koder
    6209

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Ztig Telemanagement ABs telefonnummer?

      Ztig Telemanagement AB's phone number is 08-21 25 00.

    2. 2.Var ligger Ztig Telemanagement AB?

      Ztig Telemanagement AB is located at Odengatan 14, Stockholm, SW26, 11424. Get Directions.

    3. 3.Vem är den primära kontakten på Ztig Telemanagement AB?

      Den primära kontakten på Ztig Telemanagement AB är Stig Mikael Kerttu (CEO).

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Ztig Telemanagement AB.