Wessjö AB

Bokföringstjänster

5.0★★★★★(2 review, från externa källor)

Företagskontakt

Bo Göran Westerback
Officer

Kontaktinformation

Wessjö AB
Stupvägen 1, 191 02 Sollentuna, Sweden, Sollentuna kommun, SW26
Sollentuna kommun
Få Vägbeskrivning
Stängt nu9:00 – 17:00
  • måndag9:00 – 17:00
  • tisdag9:00 – 17:00
  • onsdag9:00 – 17:00
  • torsdag9:00 – 17:00
  • fredag9:00 – 17:00
  • lördagStängd
  • söndagStängd
Fax
08-35 01 50
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Wessjö AB är en redovisningsbyrå belägen i Helenelunds Centrum strax norr om Stockholm. Med fokus på små- och medelstora företag erbjuder vi högkvalitativa och lönsamma ekonomiska lösningar som skapar värde. Vi strävar efter att vara en personlig och pålitlig partner för våra kunder och hjälper dem att nå sina ekonomiska mål.

Anställda
5-9
Restroom
Yes
Handikappsanpassat
Parking

Industri: Rättsliga och finansiella » Bokföringstjänster

Engagerad i:
  • Bokföringstjänster
ISIC-koder
6920

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Wessjö ABs telefonnummer?

    Wessjö AB's phone number is 08-444 33 44.

  2. 2.Var ligger Wessjö AB?

    Wessjö AB is located at Stupvägen 1, 191 02 Sollentuna, Sweden, Sollentuna kommun, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Wessjö ABs öppettider?

    Wessjö AB har öppet under följande timmar: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.

  4. 4.Vem är den primära kontakten på Wessjö AB?

    Den primära kontakten på Wessjö AB är Bo Göran Westerback (Officer). You can reach them at bow@wessjo.se.

  5. 5.Vem mer arbetar på Wessjö AB?

    Wessjö AB also has 2 other listed contact: 191 02 Sollentuna Box 2022, Wessjo Ab_other.

  6. 6.Vad är Wessjö ABs webbplats?

    Wessjö AB's website is www.wessjo.se.

  7. 7.Hur stort är Wessjö AB?

    Wessjö AB anställer ungefär 5 personer.

  8. 8.Hur många anställda har Wessjö AB?

    Wessjö AB har ungefär 5 anställda.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Wessjö AB.