Vapiano Kungsbron
Italienska restauranger
3.7★★★★★(2336 review, från externa källor)
Kontaktinformation
Öppettider ej tillgängliga
Beskrivning av företaget
Du kan kontakta Vapiano Kungsbron per telefon på nummer 08-24 29 40. Vapiano Kungsbron huvudsakliga kategori är Italienska restauranger. Vapiano Kungsbron ligger på Kungsbron 15, 111 22 Stockholm, Sweden.
Kreditkort
Debit Card
Måltidsalternativ
Delivery, Take-out
Drycker
Yes
Bra för barn
Yes
Menyer
Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Uteservering
Yes
Pris
$$
Bokningar
Yes
Handikappsanpassat
Parking, Restroom, Seating, Yes
Industri: Mat och restaurang » Italienska restauranger
Engagerad i:
- Barer, pubar och krogar
- Italienska restauranger
- Lunchrestaurang
- Norditaliensk restaurang
- Restaurangverksamhet
- Syditaliensk restaurang
ISIC-koder
5610, 5630
Frågor och svar
1.Vad är Vapiano Kungsbrons telefonnummer?
Vapiano Kungsbron's phone number is 08-24 29 40.
2.Var ligger Vapiano Kungsbron?
Vapiano Kungsbron is located at Kungsbron 15, 111 22 Stockholm, Sweden. Get Directions.
3.Vad är Vapiano Kungsbrons webbplats?
Vapiano Kungsbron's website is www.vapiano.se.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Vapiano Kungsbron.