The Overlook

Inspelningsstudio

5.0★★★★★(27 review, från externa källor)

Företagskontakt

William Blackmon

    Kontaktinformation

    The Overlook
    Kyrkogatan 32, 803 11 Gävle, Sweden, SW03
    Gävle
    Få Vägbeskrivning
    Öppet 24 timmar24 Hours
    • måndag24 Timmar
    • tisdag24 Timmar
    • onsdag24 Timmar
    • torsdag24 Timmar
    • fredag24 Timmar
    • lördag24 Timmar
    • söndag24 Timmar
    Ring Email Redigera

    Beskrivning av företaget

    Kontakta oss på The Overlook för professionell inspelning, mixning och mastering av musik. Vi erbjuder fantastisk utrustning och akustiskt anpassade lokaler i centrala Gävle. Oavsett om det gäller en liten eller annorlunda projekt, så arbetar vi dedikerat för att uppnå det bästa resultatet. Vi kan hjälpa dig med allt från att spela in trummor till ditt hemmaproduktion, mastra din skiva, restaurera gamla hemmainspelningar eller producera ett helt album. Ta kontakt med oss för att få rätt utrustning, lokaler och kompetens för dina musikaliska behov.

    Måltidsalternativ
    Delivery

    Industri: Underhållning » Inspelningsstudio

    Engagerad i:
    • Musikproducent
    • Inspelningsstudio
    ISIC-koder
    5920

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är The Overlooks telefonnummer?

      The Overlook's phone number is 073-037 41 84.

    2. 2.Var ligger The Overlook?

      The Overlook is located at Kyrkogatan 32, 803 11 Gävle, Sweden, SW03. Get Directions.

    3. 3.Vilka är The Overlooks öppettider?

      The Overlook har öppet under följande timmar: all_days: 24 Hours.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på The Overlook?

      Den primära kontakten på The Overlook är William Blackmon.

    5. 5.Vad är The Overlooks webbplats?

      The Overlook's website is www.blackmon.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för The Overlook.