Taha, Farah
Frisersalong
Kontaktinformation
Öppettider ej tillgängliga
Beskrivning av företaget
Du kan kontakta Taha, Farah per telefon på nummer 0457-262 27. Taha, Farah huvudsakliga kategori är Frisersalong. Taha, Farah ligger på Kungsgatan 16, 37230, Ronneby.
Industri: Personliga Tjänster » Frisersalong
Engagerad i:
- Beauty & Personal Care
- Frisersalong
ISIC-koder
4772, 9602
Frågor och svar
1.Vad är Taha, Farahs telefonnummer?
Taha, Farah's phone number is 0457-262 27.
2.Var ligger Taha, Farah?
Taha, Farah is located at Kungsgatan 16, 37230, Ronneby. Get Directions.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Taha, Farah.