Studio Amsterdam Living

Verksamheter som utövas av huvudkontor

Företagskontakt

André Eddy Schievink

    Kontaktinformation

    Studio Amsterdam Living
    Birkagatan 31, 113 39 Stockholm, Sweden, SW26
    Stockholm
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nu9:00 – 17:00
    • måndag9:00 – 17:00
    • tisdag9:00 – 17:00
    • onsdag9:00 – 17:00
    • torsdag9:00 – 17:00
    • fredag9:00 – 17:00
    • lördagStängd
    • söndagStängd
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Studio Amsterdam Living är resultatet av en livslång passion för inredning, möbler, färger och utrymme. Med expertis inom restauranger, bostäder, salonger, butiker och gästhus tar de sig an alla utmaningar. Kontakta dem gärna för mer information.

    Industri: Fria yrken » Företagsadministration

    Engagerad i:
    • Verksamheter som utövas av huvudkontor
    ISIC-koder
    7010

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Studio Amsterdam Livings telefonnummer?

      Studio Amsterdam Living's phone number is 073-330 36 36.

    2. 2.Var ligger Studio Amsterdam Living?

      Studio Amsterdam Living is located at Birkagatan 31, 113 39 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

    3. 3.Vilka är Studio Amsterdam Livings öppettider?

      Studio Amsterdam Living har öppet under följande timmar: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Studio Amsterdam Living?

      Den primära kontakten på Studio Amsterdam Living är André Eddy Schievink.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Studio Amsterdam Living.