Stockholm Boat Tours

Arrangör av båtturer

4.5★★★★★(63 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Stockholm Boat Tours
Strandvägskajen, kajplats 21, 114 56 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Öppet 24 timmar24 Hours
  • måndag24 Timmar
  • tisdag24 Timmar
  • onsdag24 Timmar
  • torsdag24 Timmar
  • fredag24 Timmar
  • lördag24 Timmar
  • söndag24 Timmar
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Stockholm Boat Tours strävar efter att erbjuda oförglömliga, glada och underbara upplevelser i den unika Stockholms skärgård. Stockholm kallas ibland "Skandinaviens Venedig" på grund av att staden är belägen på flera öar, kanaler och sträcker sig över både sött och salt vatten. Den västra delen av huvudstaden ligger vid Mälaren och den östra delen vid Östersjön. Det finns gott om möjliga rutter beroende på vad du vill uppleva och se. Det kungliga Drottningholms slott och den gamla vikingastaden Birka är mycket populära destinationer i Mälaren.

Industri: Resor och transport » Arrangör av båtturer

Engagerad i:
  • Båtuthyrning
  • Arrangör av båtturer
  • Arrangör av sightseeingturer
  • Transporttjänst
ISIC-koder
4921, 7721, 7912

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Stockholm Boat Tourss telefonnummer?

    Stockholm Boat Tours's phone number is 08-99 62 88.

  2. 2.Var ligger Stockholm Boat Tours?

    Stockholm Boat Tours is located at Strandvägskajen, kajplats 21, 114 56 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Stockholm Boat Tourss öppettider?

    Stockholm Boat Tours har öppet under följande timmar: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Vad är Stockholm Boat Tourss webbplats?

    Stockholm Boat Tours's website is www.stockholmboattour.com/en.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Stockholm Boat Tours.