Sa Bygg & Platt AB
Byggentreprenör
Företagskontakt
Kontaktinformation
Stängt nu7:00 – 17:00
- måndag7:00 – 17:00
- tisdag7:00 – 17:00
- onsdag7:00 – 17:00
- torsdag7:00 – 17:00
- fredag7:00 – 17:00
- lördag9:00 – 13:00
- söndagStängd
Beskrivning av företaget
Sven Lennart Svensson är huvudsaklig kontakt för Sa Bygg & Platt AB.
Industri: Byggverksamhet » Byggentreprenör
- Byggentreprenör
Frågor och svar
1.Hur länge har Sa Bygg & Platt AB varit i verksamhet?
Sa Bygg & Platt AB har varit i verksamhet i 38 år.
2.Vad är Sa Bygg & Platt ABs telefonnummer?
Sa Bygg & Platt AB's phone number is 08-724 14 15.
3.Var ligger Sa Bygg & Platt AB?
Sa Bygg & Platt AB is located at Finnboda Kajväg 15, 131 73 Nacka, Sweden, SW26. Get Directions.
4.Vilka är Sa Bygg & Platt ABs öppettider?
Sa Bygg & Platt AB har öppet under följande timmar: weekdays: 7:00 – 17:00; Saturday: 9:00 – 13:00; Sunday: Closed.
5.Vem är den primära kontakten på Sa Bygg & Platt AB?
Den primära kontakten på Sa Bygg & Platt AB är Sven Lennart Svensson (CEO).
6.Hur stort är Sa Bygg & Platt AB?
Sa Bygg & Platt AB anställer ungefär 2 personer.
7.Hur många anställda har Sa Bygg & Platt AB?
Sa Bygg & Platt AB har ungefär 2 anställda.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Sa Bygg & Platt AB.