Söders Skönhetssalong

Skönhetssalonger

4.3★★★★★(57 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Söders Skönhetssalong
Torkel Knutssonsgatan 35, 118 49 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Stängt nu10:00 – 18:00
  • måndag10:00 – 18:00
  • tisdag10:00 – 18:00
  • onsdag10:00 – 18:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag10:00 – 18:00
  • lördag10:00 – 15:00
  • söndagStängd
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Söders Skönhetssalong på Södermalm i Stockholm erbjuder hudvård, ansiktsbehandlingar, hårborttagning, avancerad hudvård och kroppsbehandlingar. Salongens auktoriserade hudterapeuter strävar efter att leverera behandlingar av hög kvalitet, kunskap och omtanke. Kunderna kan njuta av en avkopplande flykt från vardagen och välja mellan olika behandlingar för kropp, själ och ansikte. Salongen erbjuder även bastu, badtunna, massage, frisörtjänster och nagelbehandlingar. Kom in och låt Söders Skönhetssalong ta hand om dig!

Kreditkort
Debit Card, Yes
Mångfaldshantering
Woman Led
HBTQ-vänligt
Yes
Restroom
Yes
Handikappsanpassat
Elevator, Yes
Wi-Fi
Yes

Industri: Personliga Tjänster » Skönhetssalonger

Engagerad i:
  • Skönhetssalonger
ISIC-koder
9602

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Söders Skönhetssalongs telefonnummer?

    Söders Skönhetssalong's phone number is 08-658 57 00.

  2. 2.Var ligger Söders Skönhetssalong?

    Söders Skönhetssalong is located at Torkel Knutssonsgatan 35, 118 49 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Söders Skönhetssalongs öppettider?

    Söders Skönhetssalong har öppet under följande timmar: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 15:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Vad är Söders Skönhetssalongs webbplats?

    Söders Skönhetssalong's website is www.soderssalong.se.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Söders Skönhetssalong.