Söderhielmska Gården

Svensk restaurang

3.8★★★★★(340 review, från externa källor)

Företagskontakt

Georgios Skouras
Officer

    Kontaktinformation

    Söderhielmska Gården
    Södra Kungsgatan 23, 802 51 Gävle, Sweden, SW03
    Gävle
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nuClosed
    • måndagStängd
    • tisdagStängd
    • onsdagStängd
    • torsdagStängd
    • fredag21:00 – 1:00
    • lördag21:00 – 1:00
    • söndagStängd
    Ring Email Redigera

    Beskrivning av företaget

    Söderhielmska Gården är en välkomnande och historisk restaurang som fungerar som en perfekt ingång till Gamla Gefle. Med sin fantastiska meny, tillagad av de finaste råvarorna, erbjuder Söderhielmska Gården en enastående matupplevelse. Välkommen att besöka Söderhielmska Gården!

    Anställda
    5-9
    Cykel parkering
    Yes
    Catering
    Yes
    Kreditkort
    Debit Card, NFC, Yes
    Måltidsalternativ
    Delivery, Take-out
    Klädkod
    Casual
    Drycker
    Yes
    Bra för grupper
    Yes
    Bra för barn
    Yes
    Menyer
    Bar Snacks, Coffee, Dessert, Dinner
    Musik
    Live Music
    Ljudnivå
    Loud
    Uteservering
    Yes
    Populär med
    Tourists
    Pris
    $$
    Bokningar
    Yes
    Restroom
    Yes
    TV
    Yes
    Handikappsanpassat
    Seating, Yes
    Wi-Fi
    No

    Industri: Mat och restaurang » Svensk restaurang

    Engagerad i:
    • Nattklubb
    • Svensk restaurang
    ISIC-koder
    5610, 9329

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Söderhielmska Gårdens telefonnummer?

      Söderhielmska Gården's phone number is 070-060 45 87.

    2. 2.Var ligger Söderhielmska Gården?

      Söderhielmska Gården is located at Södra Kungsgatan 23, 802 51 Gävle, Sweden, SW03. Get Directions.

    3. 3.Vilka är Söderhielmska Gårdens öppettider?

      Söderhielmska Gården har öppet under följande timmar: Monday - Thursday: Closed; Friday, Saturday: 21:00 – 1:00; Sunday: Closed.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Söderhielmska Gården?

      Den primära kontakten på Söderhielmska Gården är Georgios Skouras (Officer).

    5. 5.Vad är Söderhielmska Gårdens webbplats?

      Söderhielmska Gården's website is www.soderhielmska.se.

    6. 6.Hur stort är Söderhielmska Gården?

      Söderhielmska Gården anställer ungefär 5 personer.

    7. 7.Hur många anställda har Söderhielmska Gården?

      Söderhielmska Gården har ungefär 5 anställda.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Söderhielmska Gården.