Restaurang Mezzo

Kontaktinformation

Restaurang Mezzo
Klarabergsgatan 50, 111 21, Stockholm
Få Vägbeskrivning
Ring
Recensera
Lägg Till Foton

Beskrivning av företaget

Detta företag är verksamt inom följande bransch: Restauranger.
Industri
Restauranger
Ägnar sig åt:
Restaurangverksamhet
ISIC-koder
5610

Frågor och svar

Q1

Vad har Restaurang Mezzo för telefonnummer?

Telefonnumret till Restaurang Mezzo är 08-21 93 60.
Q2

Var ligger Restaurang Mezzo?

Restaurang Mezzo ligger på Klarabergsgatan 50, 111 21, Stockholm, Stockholms län.
Q3

Finns det en huvudsaklig kontakt för Restaurang Mezzo?

Du kan kontakta Restaurang Mezzo per telefon på nummer 08-21 93 60.
+

Ytterligare företag på denna adress

Klarabergsgatan 50, 111 21, Stockholm
+

Företag i Postnummer 111 21

Företag i 111 21: 319
Befolkning: 265

Kategorier

Shopping:  33 %
Professional Services:  24 %
Restaurants:  11 %
Övriga:  32 %

Pris

Billig:  45 %
Måttlig:  38 %
Dyr:  15 %
Väldigt Dyrt:  2 %
Övriga:  0 %

Postnummer

8:  78 %
Övriga:  22 %

Bostadsområden

City:  22 %
Klara:  64 %
Övriga:  13 %
+

Statistik och demografi för Postnummer 111 21

Kön

Kvinnor:  50 %
Män:  50 %
Övriga:  0 %
+

Skriva en recension