Raskafötter Skoskydd
Butik – arbetskläder
Företagskontakt
Kontaktinformation
Beskrivning av företaget
Raskafötter Skoskydd är tillverkade av en högkvalitativ laminerad plast som är fri från skadliga mjukgörande ämnen, så kallade flatlater, som är skadliga för miljön. Skoskydden kan tvättas i tvättmaskin vid 40 grader med insidan vänd utåt och bör inte torktumlas. De kan även sköljas ur vid behov. Skoskydden för vuxna är 41 cm långa och kan användas för skor mellan storlek 35 och 47. Skoskydden för barn är 31 cm långa och passar skor mellan storlek 25 och 35. De är avsedda för användning inomhus.
Industri: Kläder » Butik – arbetskläder
- Butik – arbetskläder
Frågor och svar
1.Vad är Raskafötter Skoskydds telefonnummer?
Raskafötter Skoskydd's phone number is 08-640 19 34.
2.Var ligger Raskafötter Skoskydd?
Raskafötter Skoskydd is located at Borgmästargatan 6, 116 29 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.
3.Vem är den primära kontakten på Raskafötter Skoskydd?
Den primära kontakten på Raskafötter Skoskydd är Irma Anne-Marie Tornéus.
4.Vad är Raskafötter Skoskydds webbplats?
Raskafötter Skoskydd's website is www.raskafotter.se.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Raskafötter Skoskydd.