Parfymeri Belle Femme HB
Skönhetssalonger
Företagskontakt
Kontaktinformation
Stängt nu11:00 – 18:00
- måndag11:00 – 18:00
- tisdag11:00 – 18:00
- onsdag11:00 – 18:00
- torsdag11:00 – 18:00
- fredag11:00 – 18:00
- lördag12:00 – 14:00
- söndagStängd
Beskrivning av företaget
Parfymeri Belle Femme HB är en butik och skönhetssalong belägen i centrala Södertälje. Butiken erbjuder ett brett sortiment av kosmetika, trendiga väskor, sjalar och smycken. Salongen erbjuder professionella ansiktsbehandlingar, vaxning och epilering. Lokalen är belägen på Järnagatan 6, en vacker gata som leder från Järnvägsstationen mot centrum. Huset är kulturminnesmärkt och byggdes ursprungligen som bankpalats år 1912.
Industri: Personliga Tjänster » Skönhetssalonger
- Skönhetssalonger
Frågor och svar
1.Hur länge har Parfymeri Belle Femme HB varit i verksamhet?
Parfymeri Belle Femme HB har varit i verksamhet i 41 år.
2.Vad är Parfymeri Belle Femme HBs telefonnummer?
Parfymeri Belle Femme HB's phone number is 08-550 380 05.
3.Var ligger Parfymeri Belle Femme HB?
Parfymeri Belle Femme HB is located at Järnagatan 6, 151 72 Södertälje, Sweden, SW26. Get Directions.
4.Vilka är Parfymeri Belle Femme HBs öppettider?
Parfymeri Belle Femme HB har öppet under följande timmar: weekdays: 11:00 – 18:00; Saturday: 12:00 – 14:00; Sunday: Closed.
5.Vem är den primära kontakten på Parfymeri Belle Femme HB?
Den primära kontakten på Parfymeri Belle Femme HB är VD/Högst Ansvarig Seid Sehic.
6.Vad är Parfymeri Belle Femme HBs webbplats?
Parfymeri Belle Femme HB's website is www.kanebo.com.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Parfymeri Belle Femme HB.