OSG Stockholm AB

Reklambyrå

Företagskontakt

John Albert Björkman

    Kontaktinformation

    OSG Stockholm AB
    Västmannagatan 1, 111 24 Stockholm, Sweden, SW26
    Stockholm
    Få Vägbeskrivning
    Öppettider ej tillgängliga
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    John Albert Björkman är huvudsaklig kontakt för OSG Stockholm AB.

    Anställda
    1-4
    Grundad
    2011
    År i verksamhet
    15

    Industri: Fria yrken » Reklambyrå

    Engagerad i:
    • Reklambyrå
    ISIC-koder
    7310

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har OSG Stockholm AB varit i verksamhet?

      OSG Stockholm AB har varit i verksamhet i 15 år.

    2. 2.Vad är OSG Stockholm ABs telefonnummer?

      OSG Stockholm AB's phone number is 073-519 00 40.

    3. 3.Var ligger OSG Stockholm AB?

      OSG Stockholm AB is located at Västmannagatan 1, 111 24 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på OSG Stockholm AB?

      Den primära kontakten på OSG Stockholm AB är John Albert Björkman.

    5. 5.Vad är OSG Stockholm ABs webbplats?

      OSG Stockholm AB's website is osgstockholm.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för OSG Stockholm AB.