Nobina Bussdepå
Bussbolag
3.8★★★★★(34 recensioner, från externa källor)
Kontaktinformation
Öppet — stänger kl. 15:006:45 – 15:00
- måndag6:45 – 15:00
- tisdag6:45 – 15:00
- onsdag6:45 – 15:00
- torsdag6:45 – 15:00
- fredag6:45 – 15:00
- lördagStängd
- söndagStängd
Beskrivning av företaget
Du kan kontakta Nobina Bussdepå per telefon på nummer 08-410 650 00. Nobina Bussdepå huvudsakliga kategori är Bussbolag. Nobina Bussdepå ligger på Svenljungagatan 39, 507 63 Borås, Sweden.
Handikappsanpassat
Parking
Industri: Resor och transport » Bussbolag
Engagerad i:
- Bussbolag
ISIC-koder
4922
Frågor och svar
1.Vad är Nobina Bussdepås telefonnummer?
Nobina Bussdepå's phone number is 08-410 650 00.
2.Var ligger Nobina Bussdepå?
Nobina Bussdepå is located at Svenljungagatan 39, 507 63 Borås, Sweden. Get Directions.
3.Vilka är Nobina Bussdepås öppettider?
Nobina Bussdepå har öppet under följande timmar: weekdays: 6:45 – 15:00; weekends: Closed.
4.Vad är Nobina Bussdepås webbplats?
Nobina Bussdepå's website is www.nobina.se.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Nobina Bussdepå.