Nära Dej Söders Närköp
Närbutiker
Kontaktinformation
Öppet — stänger kl. 21:007:00 – 21:00
- måndag7:00 – 21:00
- tisdag7:00 – 21:00
- onsdag7:00 – 21:00
- torsdag7:00 – 21:00
- fredag7:00 – 21:00
- lördag10:00 – 21:00
- söndag10:00 – 21:00
Beskrivning av företaget
Söders Närköp är Gävles officiella destination för alla dina snabba behov. Med en mängd olika produkter och tjänster är vi redo att betjäna dig när du är på språng. På vår officiella webbplats hittar du all information du behöver för att få ut det mesta av ditt besök hos oss.
Industri: Shopping » Närbutiker
- Närbutiker
Frågor och svar
1.Vad är Nära Dej Söders Närköps telefonnummer?
Nära Dej Söders Närköp's phone number is 026-62 57 70.
2.Var ligger Nära Dej Söders Närköp?
Nära Dej Söders Närköp is located at Brunnsgatan 74, 802 51 Gävle, Sweden, SW03. Get Directions.
3.Vilka är Nära Dej Söders Närköps öppettider?
Nära Dej Söders Närköp har öppet under följande timmar: weekdays: 7:00 – 21:00; weekends: 10:00 – 21:00.
4.Vad är Nära Dej Söders Närköps webbplats?
Nära Dej Söders Närköp's website is www.naradej.se.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Nära Dej Söders Närköp.