MY Åkerlunds Fastighets AB

Fastighetsbyrå

Företagskontakt

Michael Akerlund
CEO

    Kontaktinformation

    MY Åkerlunds Fastighets AB
    Agnes Lagerstedts gata 18, 129 51 Hägersten, Sweden, SW26
    Hägersten
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nu9:00 – 17:30
    • måndag9:00 – 17:30
    • tisdag9:00 – 17:30
    • onsdag9:00 – 17:30
    • torsdag9:00 – 17:30
    • fredag9:00 – 16:00
    • lördagStängd
    • söndagStängd
    Social Media
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Michael Akerlund är huvudsaklig kontakt för MY Åkerlunds Fastighets AB.

    Anställda
    0-4
    Grundad
    1993
    År i verksamhet
    33

    Industri: Fastigheter » Fastighetsbyrå

    Engagerad i:
    • Fastighetsbyrå
    ISIC-koder
    6820

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har MY Åkerlunds Fastighets AB varit i verksamhet?

      MY Åkerlunds Fastighets AB har varit i verksamhet i 33 år.

    2. 2.Vad är MY Åkerlunds Fastighets ABs telefonnummer?

      MY Åkerlunds Fastighets AB's phone number is 08-646 22 05.

    3. 3.Var ligger MY Åkerlunds Fastighets AB?

      MY Åkerlunds Fastighets AB is located at Agnes Lagerstedts gata 18, 129 51 Hägersten, Sweden, SW26. Get Directions.

    4. 4.Vilka är MY Åkerlunds Fastighets ABs öppettider?

      MY Åkerlunds Fastighets AB har öppet under följande timmar: Monday - Thursday: 9:00 – 17:30; Friday: 9:00 – 16:00; weekends: Closed.

    5. 5.Vem är den primära kontakten på MY Åkerlunds Fastighets AB?

      Den primära kontakten på MY Åkerlunds Fastighets AB är Michael Akerlund (CEO).

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för MY Åkerlunds Fastighets AB.