Mikael Falck AB

Annan detaljhandel med brett sortiment

Kontaktinformation

Mikael Falck AB
Maskingatan 4, 504 62 Borås, Sweden, 50462
Borås
Få Vägbeskrivning
Öppettider ej tillgängliga
Social Media
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta Mikael Falck AB per telefon på nummer 033-10 85 05. Mikael Falck AB huvudsakliga kategori är Annan detaljhandel med brett sortiment. Mikael Falck AB ligger på Maskingatan 4, 504 62 Borås, Sweden.

Grundad
1991
År i verksamhet
35

Industri: Shopping » Varuhus

Engagerad i:
  • Annan detaljhandel med brett sortiment
ISIC-koder
4719

Frågor och svar

  1. 1.Hur länge har Mikael Falck AB varit i verksamhet?

    Mikael Falck AB har varit i verksamhet i 35 år.

  2. 2.Vad är Mikael Falck ABs telefonnummer?

    Mikael Falck AB's phone number is 033-10 85 05.

  3. 3.Var ligger Mikael Falck AB?

    Mikael Falck AB is located at Maskingatan 4, 504 62 Borås, Sweden, 50462. Get Directions.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Mikael Falck AB.