Massage & Kroppsvård

Kontaktinformation

Massage & Kroppsvård
Järnvägsgatan 26, 571 31 Nässjö, Sweden
Få Vägbeskrivning
Telefon: 070-896 81 45
Telefon: 0380-37 52 25
Facebookprofil: Besök
Google kartor: Besök
Ring
Recensera
Lägg Till Foton

Beskrivning av företaget

Massage & Kroppsvård grundades 1994-03-17. Detta företag är verksamt inom följande bransch: Massage.
Grundad: 1994-03-17
Industri
Medicin »  Massage
Ägnar sig åt:
Massage
ISIC-koder
9609

Frågor och svar

Q1

Hur länge har Massage & Kroppsvård varit verksamma?

Massage & Kroppsvård har varit verksamma i ca. 32 år.
Q2

Vad har Massage & Kroppsvård för telefonnummer?

Telefonnumret till Massage & Kroppsvård är 070-896 81 45.
Q3

Var ligger Massage & Kroppsvård?

Massage & Kroppsvård ligger på Järnvägsgatan 26, 571 31 Nässjö, Sweden, Jönköpings län.
Q4

Finns det en huvudsaklig kontakt för Massage & Kroppsvård?

Du kan kontakta Massage & Kroppsvård per telefon på nummer 070-896 81 45.
Q5

Vad har Massage & Kroppsvård för webbadress (URL)?

Det finns ingen registrerad webbplats för Massage & Kroppsvård, men du hittar Massage & Kroppsvård på Facebook.
+

Ytterligare företag på denna adress

Järnvägsgatan 26, 571 31 Nässjö, Sweden
+

Företag i Postnummer 571 31

Företag i 571 31: 182
Befolkning: 1 006

Kategorier

Shopping:  26 %
Professional Services:  11 %
Övriga:  63 %

Pris

Billig:  71 %
Måttlig:  29 %
Övriga:  0 %

Postnummer

380:  85 %
10:  6 %
Övriga:  9 %
+

Statistik och demografi för Postnummer 571 31

Kön

Kvinnor:  50 %
Män:  50 %
Övriga:  0 %
+

Skriva en recension