Malin Ax

Fastighetsmäklare

Kontaktinformation

Malin Ax
Atlasgatan 1 Lgh 1501, Stockholm, SW26, 11320
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Öppettider ej tillgängliga
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta Malin Ax per telefon på nummer 08-32 02 61. Malin Ax huvudsakliga kategori är Fastighetsmäklare. Malin Ax ligger på Atlasgatan 1 Lgh 1501.

Grundad
2008
År i verksamhet
18

Industri: Fastigheter » Fastighetsmäklare

Engagerad i:
  • Fastighetsmäklare
  • Fastighetsrelaterade tjänster, egen eller hyrd egendom
ISIC-koder
6810, 6820

Frågor och svar

  1. 1.Hur länge har Malin Ax varit i verksamhet?

    Malin Ax har varit i verksamhet i 18 år.

  2. 2.Vad är Malin Axs telefonnummer?

    Malin Ax's phone number is 08-32 02 61.

  3. 3.Var ligger Malin Ax?

    Malin Ax is located at Atlasgatan 1 Lgh 1501, Stockholm, SW26, 11320. Get Directions.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Malin Ax.