Magnergård Invest AB
Fastighetsförvaltning
Företagskontakt
Marit Solweig Magnergård
CEO
Kontaktinformation
Öppettider ej tillgängliga
Beskrivning av företaget
Marit Solweig Magnergård är huvudsaklig kontakt för Magnergård Invest AB.
Anställda
0-4
Grundad
1995
År i verksamhet
31
Industri: Fastigheter » Fastighetsförvaltning
Engagerad i:
- Fastighetsförvaltning
ISIC-koder
6820
Frågor och svar
1.Hur länge har Magnergård Invest AB varit i verksamhet?
Magnergård Invest AB har varit i verksamhet i 31 år.
2.Vad är Magnergård Invest ABs telefonnummer?
Magnergård Invest AB's phone number is 08-777 12 70.
3.Var ligger Magnergård Invest AB?
Magnergård Invest AB is located at Vattenfallsvägen 3, 136 47 Haninge, Sweden, Haninge kommun, SW26. Get Directions.
4.Vem är den primära kontakten på Magnergård Invest AB?
Den primära kontakten på Magnergård Invest AB är Marit Solweig Magnergård (CEO).
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Magnergård Invest AB.