Made in South Food Truck

Cateringverksamhet

4.2★★★★★(13 review, från externa källor)

Företagskontakt

Luigi Persico
General Manager

    Kontaktinformation

    Made in South Food Truck
    Åkerbyvägen 84, Täby, SW26, 18335
    Täby
    Få Vägbeskrivning
    Öppet 24 timmar24 Hours
    • måndag24 Timmar
    • tisdag24 Timmar
    • onsdag24 Timmar
    • torsdag24 Timmar
    • fredag24 Timmar
    • lördag24 Timmar
    • söndag24 Timmar
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Luigi Persico är huvudsaklig kontakt för Made in South Food Truck.

    Kreditkort
    Cash, Yes
    Menyer
    Bar Snacks, Brunch, Lunch
    Pris
    $
    Bokningar
    Yes

    Industri: Mat och restaurang » Cateringverksamhet

    Engagerad i:
    • Cateringverksamhet
    ISIC-koder
    5621

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Made in South Food Trucks telefonnummer?

      Made in South Food Truck's phone number is 076-128 29 81.

    2. 2.Var ligger Made in South Food Truck?

      Made in South Food Truck is located at Åkerbyvägen 84, Täby, SW26, 18335. Get Directions.

    3. 3.Vilka är Made in South Food Trucks öppettider?

      Made in South Food Truck har öppet under följande timmar: all_days: 24 Hours.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Made in South Food Truck?

      Den primära kontakten på Made in South Food Truck är Luigi Persico (General Manager).

    5. 5.Vad är Made in South Food Trucks webbplats?

      Made in South Food Truck's website is www.madeinsouth.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Made in South Food Truck.