LKShopen AB
Ingenjörsbyrå
Företagskontakt
Jonas Per-Erik Nilsson
Kontaktinformation
Öppettider ej tillgängliga
Beskrivning av företaget
Jonas Per-Erik Nilsson är huvudsaklig kontakt för LKShopen AB.
Industri: Byggverksamhet » Ingenjörsbyrå
Engagerad i:
- Ingenjörsbyrå
ISIC-koder
7110
Frågor och svar
1.Vad är LKShopen ABs telefonnummer?
LKShopen AB's phone number is 070-824 28 50.
2.Var ligger LKShopen AB?
LKShopen AB is located at Karlskronagatan 34, Ronneby, 372 37. Get Directions.
3.Vem är den primära kontakten på LKShopen AB?
Den primära kontakten på LKShopen AB är Jonas Per-Erik Nilsson.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för LKShopen AB.