Linea Gianni salon

Frisersalong

4.8★★★★★(4 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Linea Gianni salon
Hälsingegatan 17, 113 23 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Stängt nu10:00 – 18:00
  • måndag10:00 – 18:00
  • tisdag10:00 – 18:00
  • onsdag10:00 – 18:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag10:00 – 17:00
  • lördagStängd
  • söndagStängd
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta Linea Gianni salon per telefon på nummer 08-34 83 44. Linea Gianni salon huvudsakliga kategori är Frisersalong. Linea Gianni salon ligger på Hälsingegatan 17, 113 23 Stockholm, Sweden.

Kreditkort
Debit Card, NFC, Yes
Restroom
Yes

Industri: Personliga Tjänster » Frisersalong

Engagerad i:
  • Frisersalong
ISIC-koder
9602

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Linea Gianni salons telefonnummer?

    Linea Gianni salon's phone number is 08-34 83 44.

  2. 2.Var ligger Linea Gianni salon?

    Linea Gianni salon is located at Hälsingegatan 17, 113 23 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Linea Gianni salons öppettider?

    Linea Gianni salon har öppet under följande timmar: Monday - Thursday: 10:00 – 18:00; Friday: 10:00 – 17:00; weekends: Closed.

  4. 4.Vad är Linea Gianni salons webbplats?

    Linea Gianni salon's website is lineagianni.se.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Linea Gianni salon.