Kontorsproffset Sverige AB

Kontorsmaterial

2.0★★★★★(2 review, från externa källor)

Företagskontakt

Ghamarbanoo Haji Esmaeil Lavasani
Officer

    Kontaktinformation

    Kontorsproffset Sverige AB
    Skarpnäcks Allé 19, 128 35 Skarpnäck, Sweden, Skarpnäcks stadsdelsområde, SW26
    Skarpnäcks stadsdelsområde
    Få Vägbeskrivning
    Öppettider ej tillgängliga
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Ghamarbanoo Haji Esmaeil Lavasani är huvudsaklig kontakt för Kontorsproffset Sverige AB.

    Grundad
    2008
    År i verksamhet
    18

    Industri: Business to business » Kontorsmaterial

    Engagerad i:
    • Kontorsmaterial
    ISIC-koder
    4649

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har Kontorsproffset Sverige AB varit i verksamhet?

      Kontorsproffset Sverige AB har varit i verksamhet i 18 år.

    2. 2.Vad är Kontorsproffset Sverige ABs telefonnummer?

      Kontorsproffset Sverige AB's phone number is 08-604 84 57.

    3. 3.Var ligger Kontorsproffset Sverige AB?

      Kontorsproffset Sverige AB is located at Skarpnäcks Allé 19, 128 35 Skarpnäck, Sweden, Skarpnäcks stadsdelsområde, SW26. Get Directions.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Kontorsproffset Sverige AB?

      Den primära kontakten på Kontorsproffset Sverige AB är Ghamarbanoo Haji Esmaeil Lavasani (Officer).

    5. 5.Vad är Kontorsproffset Sverige ABs webbplats?

      Kontorsproffset Sverige AB's website is www.kontorsproffset.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Kontorsproffset Sverige AB.