Känslan vid Mariatorget

Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer

4.8★★★★★(4 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Känslan vid Mariatorget
Swedenborgsgatan 2, 118 48 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Stängt nu10:30 – 18:00
  • måndag10:30 – 18:00
  • tisdag10:30 – 18:00
  • onsdag10:30 – 18:00
  • torsdag10:30 – 18:00
  • fredag10:30 – 18:00
  • lördag11:00 – 15:00
  • söndagStängd
Social Media
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Känsla och Smak vid Mariatorget i Stockholm är en butik som erbjuder ett brett sortiment av kläder från välkända märken som Masai, LauRie, Camilla Thulin, Gerry Weber, Brax och Mos Mosh m.fl. Här finns ett stort utbud av byxor och möjlighet att handla både i butik och online. Varmt välkomna till oss!

Mångfaldshantering
Woman Led

Industri: Kläder » Klädbutiker

Engagerad i:
  • Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer
ISIC-koder
4771

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Känslan vid Mariatorgets telefonnummer?

    Känslan vid Mariatorget's phone number is 08-644 44 40.

  2. 2.Var ligger Känslan vid Mariatorget?

    Känslan vid Mariatorget is located at Swedenborgsgatan 2, 118 48 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Känslan vid Mariatorgets öppettider?

    Känslan vid Mariatorget har öppet under följande timmar: weekdays: 10:30 – 18:00; Saturday: 11:00 – 15:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Vad är Känslan vid Mariatorgets webbplats?

    Känslan vid Mariatorget's website is kanslaochsmak.se.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Känslan vid Mariatorget.