Itive Ab

Datorkonsult

Kontaktinformation

Itive Ab
Götgatan 22 A, 118 46 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Stängt nu8:00 – 18:00
  • måndag8:00 – 18:00
  • tisdag8:00 – 18:00
  • onsdag8:00 – 18:00
  • torsdag8:00 – 18:00
  • fredag8:00 – 18:00
  • lördagStängd
  • söndagStängd
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

ITIVE AB är ett framstående och globalt IT-konsultföretag som grundades baserat på idéer och erfarenheter delade av rekryterings- och IT-professionella från Sverige. Företaget syftar till att tillgodose behoven av potentiella resurser i europeiska länder och utomlands. Genom att erbjuda enastående kundupplevelse strävar ITIVE AB ständigt efter att skapa en bättre framtid tillsammans.

Industri: Datorer och elektronik » Datorkonsult

Engagerad i:
  • Datorkonsult
  • Datorservice
  • It-utbildning
ISIC-koder
6202, 6209, 8522

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Itive Abs telefonnummer?

    Itive Ab's phone number is 070-019 80 12.

  2. 2.Var ligger Itive Ab?

    Itive Ab is located at Götgatan 22 A, 118 46 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Itive Abs öppettider?

    Itive Ab har öppet under följande timmar: weekdays: 8:00 – 18:00; weekends: Closed.

  4. 4.Vad är Itive Abs webbplats?

    Itive Ab's website is www.itive.se.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Itive Ab.