Ing-Louise Serviceföretag AB

Städfirma

Företagskontakt

Ing-Louise Öhman

    Kontaktinformation

    Ing-Louise Serviceföretag AB
    Karlsgatan 36, 291 59 Kristianstad, Sweden
    Kristianstad
    Få Vägbeskrivning
    Öppettider ej tillgängliga
    Fax
    044-122 02 00
    Social Media
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Ing-Louise Öhman är huvudsaklig kontakt för Ing-Louise Serviceföretag AB.

    Industri: Fria yrken » Städfirma

    Engagerad i:
    • Städfirma
    ISIC-koder
    8121

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Ing-Louise Serviceföretag ABs telefonnummer?

      Ing-Louise Serviceföretag AB's phone number is 044-785 26 26.

    2. 2.Var ligger Ing-Louise Serviceföretag AB?

      Ing-Louise Serviceföretag AB is located at Karlsgatan 36, 291 59 Kristianstad, Sweden. Get Directions.

    3. 3.Vem är den primära kontakten på Ing-Louise Serviceföretag AB?

      Den primära kontakten på Ing-Louise Serviceföretag AB är Ing-Louise Öhman.

    Historisk information

    Gamla företagswebbplatser och e-postmeddelanden som inte längre finns, endast i informationssyfte.

    ilservice.se

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Ing-Louise Serviceföretag AB.