ICA Mathörnan, Stockholm

Mataffärer

4.1★★★★★(109 review, från externa källor)

Kontaktinformation

ICA Mathörnan, Stockholm
Karlbergsvägen 46, 113 37 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Öppet — stänger kl. 22:007:00 – 22:00
  • måndag7:00 – 22:00
  • tisdag7:00 – 22:00
  • onsdag7:00 – 22:00
  • torsdag7:00 – 22:00
  • fredag7:00 – 22:00
  • lördag8:00 – 22:00
  • söndag8:00 – 22:00
Fax
08-34 48 20
Ring Email Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta ICA Mathörnan, Stockholm per telefon på nummer 08-32 86 22. ICA Mathörnan, Stockholm huvudsakliga kategori är Mataffärer. ICA Mathörnan, Stockholm ligger på Karlbergsvägen 46, 113 37 Stockholm, Sweden.

Cykel parkering
Yes
Kreditkort
Debit Card, NFC, Yes
Pris
$$$
Handikappsanpassat
Yes

Industri: Mat och restaurang » Livsmedelsaffärer

Engagerad i:
  • Mataffärer
ISIC-koder
4711

Frågor och svar

  1. 1.Vad är ICA Mathörnan, Stockholms telefonnummer?

    ICA Mathörnan, Stockholm's phone number is 08-32 86 22.

  2. 2.Var ligger ICA Mathörnan, Stockholm?

    ICA Mathörnan, Stockholm is located at Karlbergsvägen 46, 113 37 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är ICA Mathörnan, Stockholms öppettider?

    ICA Mathörnan, Stockholm har öppet under följande timmar: weekdays: 7:00 – 22:00; weekends: 8:00 – 22:00.

  4. 4.Vad är ICA Mathörnan, Stockholms webbplats?

    ICA Mathörnan, Stockholm's website is www.ica.se/butiker/nara/stockholm/ica-mathornan-stockholm-1247/start.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för ICA Mathörnan, Stockholm.