Hollister Co.
Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer
Kontaktinformation
Stängt nu10:00 – 20:00
- måndag10:00 – 20:00
- tisdag10:00 – 20:00
- onsdag10:00 – 20:00
- torsdag10:00 – 20:00
- fredagStängd
- lördagStängd
- söndag10:00 – 18:00
Beskrivning av företaget
Hollister Co. är den ultimata destinationen för dig som söker enkel och avslappnad kalifornisk stil i Stockholm, Stockholms län. Här hittar du jeans, klänningar, jackor och toppar inspirerade av din naturliga och omtänksamma stil. Det är en stil att leva i och göra till din egen. Besök oss i butiken eller beställ online och hämta upp din beställning på vår plats i Täby Centrum idag! Hollister är klädaffären i Stockholm som förverkligar fantasin om södra Kalifornien av Abercrombie & Fitch. Här handlar det om snygga livräddare, vackra stränder och fantastiska nya stilar för killar och tjejer. Vi är en trendig kedjeåterförsäljare med kläder och accessoarer inspirerade av södra Kalifornien som riktar sig till unga vuxna. På Hollister tror vi på att befria känslan av en evig sommar inom varje individ. Hollister skapar bekväm och omtänksam stil som du kan leva i varje dag, så att du är redo för oändliga sommaräventyr, oavsett säsong. Välkommen till Hollister i Stockholm - kläder inspirerade av den avslappnade och frihetsälskande livsstilen i södra Kalifornien för killar och tjejer.
Industri: Kläder » Klädbutiker
- Strandklädesbutik
- Butik för modetillbehör
- Herrkläder
- Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer
- Skobutiker
- Badklädesbutik
- Damkläder
Frågor och svar
1.Vad är Hollister Co.s telefonnummer?
Hollister Co.'s phone number is 08-758 27 43.
2.Var ligger Hollister Co.?
Hollister Co. is located at Biblioteksgången 5, 183 34 Täby, Sweden, SW26. Get Directions.
3.Vilka är Hollister Co.s öppettider?
Hollister Co. har öppet under följande timmar: Monday - Thursday: 10:00 – 20:00; Friday, Saturday: Closed; Sunday: 10:00 – 18:00.
4.Vad är Hollister Co.s webbplats?
Hollister Co.'s website is www.hollisterco.com/shop/us/clothing-stores/US/Stockholm/SE/31040.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Hollister Co..