HLR-Medic

Första hjälpen-station

5.0★★★★★(1 review, från externa källor)

Kontaktinformation

HLR-Medic
Böttigervägen 7, 112 44 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Öppettider ej tillgängliga
Social Media
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta HLR-Medic per telefon på nummer 08-739 00 00. HLR-Medic huvudsakliga kategori är Första hjälpen-station. HLR-Medic ligger på Böttigervägen 7, 112 44 Stockholm, Sweden.

Handikappsanpassat
Yes

Industri: Medicin » Första hjälpen-station

Engagerad i:
  • Första hjälpen-station
ISIC-koder
8690

Frågor och svar

  1. 1.Vad är HLR-Medics telefonnummer?

    HLR-Medic's phone number is 08-739 00 00.

  2. 2.Var ligger HLR-Medic?

    HLR-Medic is located at Böttigervägen 7, 112 44 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för HLR-Medic.