Hero Kommunikation

PR- och kommunikationsbyråer

Företagskontakt

Carolina Anna Maria Anestam
CEO

    Kontaktinformation

    Hero Kommunikation
    Riddargatan 17B, 114 57 Stockholm, Sweden, Östermalm, SW26
    Östermalm
    Få Vägbeskrivning
    Öppettider ej tillgängliga
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Carolina Anna Maria Anestam är huvudsaklig kontakt för Hero Kommunikation.

    Anställda
    <25
    Grundad
    2006
    År i verksamhet
    20

    Industri: Fria yrken » PR- och kommunikationsbyråer

    Engagerad i:
    • PR- och kommunikationsbyråer
    ISIC-koder
    7020

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har Hero Kommunikation varit i verksamhet?

      Hero Kommunikation har varit i verksamhet i 20 år.

    2. 2.Vad är Hero Kommunikations telefonnummer?

      Hero Kommunikation's phone number is 08-588 002 20.

    3. 3.Var ligger Hero Kommunikation?

      Hero Kommunikation is located at Riddargatan 17B, 114 57 Stockholm, Sweden, Östermalm, SW26. Get Directions.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Hero Kommunikation?

      Den primära kontakten på Hero Kommunikation är Carolina Anna Maria Anestam (CEO).

    5. 5.Vad är Hero Kommunikations webbplats?

      Hero Kommunikation's website is herokommunikation.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Hero Kommunikation.