Hela Hem
Transporttjänst
5.0★★★★★(2 review, från externa källor)
Kontaktinformation
Öppet — stänger kl. 17:009:00 – 17:00
- måndag9:00 – 17:00
- tisdag9:00 – 17:00
- onsdag9:00 – 17:00
- torsdag9:00 – 17:00
- fredag9:00 – 17:00
- lördagStängd
- söndagStängd
Beskrivning av företaget
Du kan kontakta Hela Hem per telefon på nummer 08-684 096 00. Hela Hem huvudsakliga kategori är Transporttjänst. Hela Hem ligger på Sveavägen 105, 113 50 Stockholm, Sweden.
Industri: Resor och transport » Transporttjänst
Engagerad i:
- Transporttjänst
ISIC-koder
4921
Frågor och svar
1.Vad är Hela Hems telefonnummer?
Hela Hem's phone number is 08-684 096 00.
2.Var ligger Hela Hem?
Hela Hem is located at Sveavägen 105, 113 50 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.
3.Vilka är Hela Hems öppettider?
Hela Hem har öppet under följande timmar: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.
4.Vad är Hela Hems webbplats?
Hela Hem's website is helahem.com.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Hela Hem.