Gå och löpkliniken

Sportaffär

4.6★★★★★(15 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Gå och löpkliniken
Storgatan 14, 114 52 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Stängt nu10:00 – 18:00
  • måndag10:00 – 18:00
  • tisdag10:00 – 18:00
  • onsdag10:00 – 18:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag10:00 – 18:00
  • lördag10:00 – 14:00
  • söndagStängd
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta Gå och löpkliniken per telefon på nummer 08-669 22 12. Gå och löpkliniken huvudsakliga kategori är Sportaffär. Gå och löpkliniken ligger på Storgatan 14, 114 52 Stockholm, Sweden.

Cykel parkering
Yes
Kreditkort
Debit Card, NFC, Yes

Industri: Sport och aktiviteter » Sportaffär

Engagerad i:
  • Sportaffär
ISIC-koder
4763

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Gå och löpklinikens telefonnummer?

    Gå och löpkliniken's phone number is 08-669 22 12.

  2. 2.Var ligger Gå och löpkliniken?

    Gå och löpkliniken is located at Storgatan 14, 114 52 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Gå och löpklinikens öppettider?

    Gå och löpkliniken har öppet under följande timmar: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 14:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Vad är Gå och löpklinikens webbplats?

    Gå och löpkliniken's website is gaochlopkliniken.se.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Gå och löpkliniken.