Diiza Fashion

Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer

4.3★★★★★(16 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Diiza Fashion
Drottninggatan 24A, 803 11 Gävle, Sweden
Gävle
Få Vägbeskrivning
Stängt nu10:00 – 18:00
  • måndag10:00 – 18:00
  • tisdag10:00 – 18:00
  • onsdag10:00 – 18:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag10:00 – 18:00
  • lördag10:00 – 15:00
  • söndagStängd
Social Media
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Du kan kontakta Diiza Fashion per telefon på nummer 076-312 99 98. Diiza Fashion huvudsakliga kategori är Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer. Diiza Fashion ligger på Drottninggatan 24A, 803 11 Gävle, Sweden.

Kreditkort
Debit Card, NFC, Yes

Industri: Kläder » Klädbutiker

Engagerad i:
  • Detaljhandel inom kläder, skor och läder i specialaffärer
ISIC-koder
4771

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Diiza Fashions telefonnummer?

    Diiza Fashion's phone number is 076-312 99 98.

  2. 2.Var ligger Diiza Fashion?

    Diiza Fashion is located at Drottninggatan 24A, 803 11 Gävle, Sweden. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Diiza Fashions öppettider?

    Diiza Fashion har öppet under följande timmar: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 15:00; Sunday: Closed.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Diiza Fashion.