Connecting Capital Holding AB

Investmentbolag

Företagskontakt

Lars Åke Peter Nordin

    Kontaktinformation

    Connecting Capital Holding AB
    Wallingatan 2, 111 60 Stockholm, Sweden, SW26
    Stockholm
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nu9:00 – 17:00
    • måndag9:00 – 17:00
    • tisdag9:00 – 17:00
    • onsdag9:00 – 17:00
    • torsdag9:00 – 17:00
    • fredag9:00 – 17:00
    • lördagStängd
    • söndagStängd
    Ring Email Redigera

    Beskrivning av företaget

    Lars Åke Peter Nordin är huvudsaklig kontakt för Connecting Capital Holding AB.

    Anställda
    1-4
    Handikappsanpassat
    Yes

    Industri: Rättsliga och finansiella » Investmentbolag

    Engagerad i:
    • Investmentbolag
    ISIC-koder
    6430

    Frågor och svar

    1. 1.Vad är Connecting Capital Holding ABs telefonnummer?

      Connecting Capital Holding AB's phone number is 070-521 21 61.

    2. 2.Var ligger Connecting Capital Holding AB?

      Connecting Capital Holding AB is located at Wallingatan 2, 111 60 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

    3. 3.Vilka är Connecting Capital Holding ABs öppettider?

      Connecting Capital Holding AB har öppet under följande timmar: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.

    4. 4.Vem är den primära kontakten på Connecting Capital Holding AB?

      Den primära kontakten på Connecting Capital Holding AB är Lars Åke Peter Nordin.

    5. 5.Vad är Connecting Capital Holding ABs webbplats?

      Connecting Capital Holding AB's website is www.connectingcapital.se.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Connecting Capital Holding AB.