Brödernas Östermalm

Hamburgerrestauranger

4.3★★★★★(369 review, från externa källor)

Kontaktinformation

Brödernas Östermalm
Östermalmstorg 5, 114 42 Stockholm, Sweden, SW26
Stockholm
Få Vägbeskrivning
Öppet — stänger kl. 21:0011:00 – 21:00
  • måndag11:00 – 21:00
  • tisdag11:00 – 21:00
  • onsdag11:00 – 22:00
  • torsdag11:00 – 22:00
  • fredag11:00 – 23:00
  • lördag12:00 – 23:00
  • söndag12:00 – 21:00
Ring Redigera

Beskrivning av företaget

Brödernas restaurang på Östermalmstorg erbjuder sina gäster en mysig och hemtrevlig miljö där de kan njuta av riktigt goda hamburgare och drinkar. Välkomna till vårt vardagsrum på Östermalmstorg!

Kreditkort
Debit Card, NFC, Yes
Måltidsalternativ
Delivery, Take-out
Klädkod
Casual
Drycker
Yes
Bra för grupper
Yes
Bra för barn
Yes
Menyer
Bar Snacks, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Pris
$$
Bokningar
Yes
Restroom
Yes
Handikappsanpassat
Parking

Industri: Mat och restaurang » Hamburgerrestauranger

Engagerad i:
  • Hamburgerrestauranger
  • Lunchrestaurang
  • Restaurang för avhämtning
  • Restaurangverksamhet
ISIC-koder
5610

Frågor och svar

  1. 1.Vad är Brödernas Östermalms telefonnummer?

    Brödernas Östermalm's phone number is 08-715 00 08.

  2. 2.Var ligger Brödernas Östermalm?

    Brödernas Östermalm is located at Östermalmstorg 5, 114 42 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.

  3. 3.Vilka är Brödernas Östermalms öppettider?

    Brödernas Östermalm har öppet under följande timmar: Monday, Tuesday: 11:00 – 21:00; Wednesday, Thursday: 11:00 – 22:00; Friday: 11:00 – 23:00; Saturday: 12:00 – 23:00; Sunday: 12:00 – 21:00.

  4. 4.Vad är Brödernas Östermalms webbplats?

    Brödernas Östermalm's website is www.brodernas.nu/restauranger/stockholm/ostermalm.

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension för Brödernas Östermalm.