Borås Hydraulik & Handel AB

4.1★★★★★(12 recensioner, från externa källor)

Företagskontakt

Daniel Gabriel

    Kontaktinformation

    Borås Hydraulik & Handel AB
    Segloravägen 10, 504 64 Borås, Sweden
    Borås
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nu7:00 – 16:00
    • måndag7:00 – 16:00
    • tisdag7:00 – 16:00
    • onsdag7:00 – 16:00
    • torsdag7:00 – 16:00
    • fredag7:00 – 9:00, 9:45 – 15:30
    • lördagStängd
    • söndagStängd
    Webb
    Fax
    033-10 44 85
    Ring Email

    Beskrivning av företaget

    Borås Hydraulik & Handel AB är specialiserade på reparation och service av hydrauliska produkter samt konstruktion och tillverkning av flak, kranar och hydraulik för lastbilar. Genom ett nära samarbete med tillverkare, försäljare och slutkunder har företaget utvecklat bättre produkter, effektivare processer och smartare lösningar. Besök deras hemsida för att få en inblick i deras vardag och ta del av nyheter och annan information.

    Anställda
    5-9
    Grundad
    2004
    År i verksamhet
    22

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har Borås Hydraulik & Handel AB varit i verksamhet?

      Borås Hydraulik & Handel AB har varit i verksamhet i 22 år.

    2. 2.Vad är Borås Hydraulik & Handel ABs telefonnummer?

      Borås Hydraulik & Handel AB's phone number is 033-12 80 81.

    3. 3.Var ligger Borås Hydraulik & Handel AB?

      Borås Hydraulik & Handel AB is located at Segloravägen 10, 504 64 Borås, Sweden. Get Directions.

    4. 4.Vilka är Borås Hydraulik & Handel ABs öppettider?

      Borås Hydraulik & Handel AB har öppet under följande timmar: Monday - Thursday: 7:00 – 16:00; Friday: 7:00 – 9:00, 9:45 – 15:30; weekends: Closed.

    5. 5.Vem är den primära kontakten på Borås Hydraulik & Handel AB?

      Den primära kontakten på Borås Hydraulik & Handel AB är Daniel Gabriel.

    6. 6.Vad är Borås Hydraulik & Handel ABs webbplats?

      Borås Hydraulik & Handel AB's website is www.bhh.se.

    7. 7.Hur stort är Borås Hydraulik & Handel AB?

      Borås Hydraulik & Handel AB anställer ungefär 5 personer.

    8. 8.Hur många anställda har Borås Hydraulik & Handel AB?

      Borås Hydraulik & Handel AB har ungefär 5 anställda.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Borås Hydraulik & Handel AB.