Blue Chip Services AB

Annan detaljhandel med brett sortiment

Företagskontakt

Brian Meredith
CEO

    Kontaktinformation

    Blue Chip Services AB
    Vretenvägen 13, Solna kommun, SW26, 17154
    Solna kommun
    Få Vägbeskrivning
    Stängt nu8:00 – 17:00
    • måndag8:00 – 17:00
    • tisdag8:00 – 17:00
    • onsdag8:00 – 17:00
    • torsdag8:00 – 17:00
    • fredag8:00 – 17:00
    • lördagStängd
    • söndagStängd
    Ring Redigera

    Beskrivning av företaget

    Brian Meredith är huvudsaklig kontakt för Blue Chip Services AB.

    Anställda
    5-9
    Grundad
    1982
    År i verksamhet
    44

    Industri: Shopping » Varuhus

    Engagerad i:
    • Annan detaljhandel med brett sortiment
    ISIC-koder
    4719

    Frågor och svar

    1. 1.Hur länge har Blue Chip Services AB varit i verksamhet?

      Blue Chip Services AB har varit i verksamhet i 44 år.

    2. 2.Vad är Blue Chip Services ABs telefonnummer?

      Blue Chip Services AB's phone number is 08-546 584 00.

    3. 3.Var ligger Blue Chip Services AB?

      Blue Chip Services AB is located at Vretenvägen 13, Solna kommun, SW26, 17154. Get Directions.

    4. 4.Vilka är Blue Chip Services ABs öppettider?

      Blue Chip Services AB har öppet under följande timmar: weekdays: 8:00 – 17:00; weekends: Closed.

    5. 5.Vem är den primära kontakten på Blue Chip Services AB?

      Den primära kontakten på Blue Chip Services AB är Brian Meredith (CEO).

    6. 6.Vem mer arbetar på Blue Chip Services AB?

      Blue Chip Services AB also has 1 other listed contact: Ansvarig Lars af Hallstrom_one.

    7. 7.Vad är Blue Chip Services ABs webbplats?

      Blue Chip Services AB's website is www.bluechip.se.

    8. 8.Hur stort är Blue Chip Services AB?

      Blue Chip Services AB anställer ungefär 5 personer.

    9. 9.Hur många anställda har Blue Chip Services AB?

      Blue Chip Services AB har ungefär 5 anställda.

    0 Recensioner

    Var den första att skriva en recension för Blue Chip Services AB.