Adventure Travel
Researrangör
Företagskontakt
Kontaktinformation
Stängt nu9:00 – 17:00
- måndag9:00 – 17:00
- tisdag9:00 – 17:00
- onsdag9:00 – 17:00
- torsdag9:00 – 17:00
- fredag9:00 – 17:00
- lördagStängd
- söndagStängd
Beskrivning av företaget
Hans Peter Rune Sund är huvudsaklig kontakt för Adventure Travel.
Industri: Resor och transport » Researrangör
- Researrangör
Frågor och svar
1.Hur länge har Adventure Travel varit i verksamhet?
Adventure Travel har varit i verksamhet i 41 år.
2.Vad är Adventure Travels telefonnummer?
Adventure Travel's phone number is 08-556 069 00.
3.Var ligger Adventure Travel?
Adventure Travel is located at Slussplan 9, 3 trappor, 111 30 Stockholm, Sweden, SW26. Get Directions.
4.Vilka är Adventure Travels öppettider?
Adventure Travel har öppet under följande timmar: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.
5.Vem är den primära kontakten på Adventure Travel?
Den primära kontakten på Adventure Travel är Hans Peter Rune Sund (CEO).
6.Vem mer arbetar på Adventure Travel?
Adventure Travel also has 1 other listed contact: 104 32 Stockholm Box 19573_one.
7.Vad är Adventure Travels webbplats?
Adventure Travel's website is www.aventyrsresor.se.
8.Hur stort är Adventure Travel?
Adventure Travel anställer ungefär 10 personer.
9.Hur många anställda har Adventure Travel?
Adventure Travel har ungefär 10 anställda.
0 Recensioner
Var den första att skriva en recension för Adventure Travel.