AD Butik Stenungsund

4,5 ★★★★ 100+ recensioner

Företagskontakt

Lars Benny Nilsson

Tjänsteman

Kontaktinformation

AD Butik Stenungsund
Hjälmarevägen 2, 444 31 Stenungsund, Sweden
Få Vägbeskrivning
Telefon: 0303-77 11 44
Telefon: 0303-77 11 48
Timmar: Visa
Facebookprofil: Besök
Google kartor: Besök
Foursquare: Besök

Beskrivning av företaget

AD Butik Stenungsund erbjuder allt för bilen och ger kunderna möjlighet att ta del av erbjudanden och rabatter via deras Facebook-sida. Butiken är belägen på Strandvägen i Stenungsund och välkomnar alla. AD har en filosofi som sätter människor i första hand och kräver både teknisk kunskap och en djupare förståelse för kundernas behov av sina bilar. De är ledande i Europa när det gäller att vidareutbilda moderna mekaniker för att kunna erbjuda snabb och professionell hjälp oavsett bilmärke och årsmodell, så att kunderna kan älska varje mil de kör.
Visa mer
Anställda: 5-9
Industri
Självgående
Ägnar sig åt:
Auto care products store, Car Detailing Service, Auto Parts Store, Car Accessories Store, Wheel Store
ISIC-koder
45204530

Frågor och svar

Q1

Vad har AD Butik Stenungsund för telefonnummer?

Telefonnumret till AD Butik Stenungsund är 0303-77 11 44.
Q2

Var ligger AD Butik Stenungsund?

AD Butik Stenungsund ligger på Hjälmarevägen 2, 444 31 Stenungsund, Sweden, Västra Götalands län.
Q3

Vilka dagar är AD Butik Stenungsund öppet?

AD Butik Stenungsund är öppet mån–fre 07:00–18:00; lör 09:00–14:00; stängt sön .
Q4

Finns det en huvudsaklig kontakt för AD Butik Stenungsund?

Lars Benny Nilsson (Tjänsteman) på AD Butik Stenungsund.
Q5

Finns det andra kontakter kopplade till AD Butik Stenungsund?

Vi har ytterligare 1 kontakter för AD Butik Stenungsund. De inkluderar: Jonas Thoren.
Q6

Vad har AD Butik Stenungsund för webbadress (URL)?

Webbplatsen för AD Butik Stenungsund är www.adbildelar.se.
Q7

Har AD Butik Stenungsund leverans?

Ja, AD Butik Stenungsund erbjuder leverans. Ring 0303-77 11 44 för information.
+

Företag i Postnummer 444 31

Företag i 444 31: 202
Befolkning: 3 211

Kategorier

Shopping:  21 %
Industry:  15 %
Professional Services:  14 %
Home Services:  10 %
Övriga:  40 %

Pris

Billig:  50 %
Måttlig:  50 %
Övriga:  0 %

Postnummer

303:  75 %
10:  7 %
Övriga:  17 %
+

Statistik och demografi för Postnummer 444 31

Kön

Kvinnor:  51 %
Män:  49 %
Övriga:  0 %
+

Skriva en recension

Företagsfeedback

★★★★★Inga recensioner på AllBiz4,5★★★★100+ recensioner på andra ställen

0 Recensioner

Var den första att skriva en recension.